R. Lukaku dublis išvedė "Man Utd" į FA taurės ketvirtfinalį (VIDEO)

Šį savaitgalį Anglijos "Premier" lygoje - pertrauka, tačiau klubai nenuobodžiauja: FA taurėje žaidžiamos aštuntfinalio rungtynės.

"Manchester United" dėl patekimo į kitą etapą išvykoje kovojo su "Huddersfield" ekipa. Progas išnaudoję "raudonieji velniai" džiaugėsi pergale rezultatu 2-0.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Romelu Lukaku - belgas pasižymėjo pirmojo ir antrojo kėlinio pradžiose.

Kitose rungtynėse taip pat susitiko du "Premier" lygos atstovai - "West Brom" ir "Southampton". "Šventieji" rezultatu 2-1 palaužė iš turnyro "Liverpool" eliminavusius Alano Pardew auklėtinius.

Taip pat į ketvirtfinalį prasibrovė "Brighton", o "Swansea" dėl patekimo dar turės pakovoti - su "Sheffield Wed" sužaista nulinėmis lygiosiomis.

"Huddersfield" 0 - 2 "Man Utd"
3' [0 - 1] R. Lukaku
55' [0 - 2] R. Lukaku

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10942421" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"West Brom" 1 - 2 "Southampton"
11' [0 - 1] W. Heodt
56' [0 - 2] D. Tadič
58' [1 - 2] S. Rondon

"Sheffield Wed" 0 - 0 "Swansea"

"Brighton" 3 - 1 "Coventry"
15' [1 - 0] J. Lacadia
34' [2 - 0] C. Godson
61' [3 - 0] L. Ulloa
77' [3 - 1] J. Clarke-Harris