R. Mahrezas "Leicester" sugrąžino į lyderio poziciją, o "Chelsea" patyrė aštuntąjį pralaimėjimą (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 15-ojo turo rungtynės.

"Leicester City" išvykoje susitiko su "Swansea". Claudio Ranieri auklėtiniai vedami Riyiado Mahrezo rezultatu 0-3 nugalėjo varžovus ir sugrįžo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

R. Mahrezas buvo nesustabdomas ir šiame susitikime pelnė visus tris įvarčius. 22-ąją minutę alžyrietis jau buvo pasiekęs dublį, o galutinį tašką šiame susitikime 67-ąją minutę padėjo po tikslaus Jamie Vardy perdavimo.

Svarbią pergalę taip pat pasiekė Londono "Arsenal" ekipa, kuri namuose rezultatu 3-1 įveikė "Sunderland". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Joelis Campbellas, Oliveris Giroud ir Aaronas Ramsey.

Tuo tarpu pergale pasidžiaugti negalėjo "Manchester United" klubas, namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidęs su "West Ham". Taip pat lygiosiomis baigėsi susitikimas tarp "West Brom" - Londono "Tottenham" klubų.

Pergalę pasiekęs "Leicester" susigrąžino lyderio poziciją, o "Arsenal" pakilo į antrąją vietą. Mančesterio klubai nuo lyderio atsilieka 3 taškais.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Anglijos čempionas Londono "Chelsea" klubas "Stamford Bridge" stadione susigrūmė su "Bournemouth". Jose Mourinho auklėtiniams turnyrinės lentelės dugno komanda taip pat pasirodė per stipri - patirtas minimalus pralaimėjimas.

"Mėlynieji" kiek daugiau praleido laiko su kamuoliu ir atakavo, tačiau 82-ąją minutę svečiai pelnė lemiamą įvartį, kurio autoriumi tapo Glennas Murray. Po pralaimėjimo "Chelsea" su 15 taškų lieka toje pačioje 14-oje vietoje.

Kiti susitikimai baigėsi "Watford" pergale ir "Southampton" - "Aston Villa" lygiosiomis.

"Arsenal" 3 - 1 "Sunderland"

33' [1 - 0] J. Campbell

45' [1 - 1] O. Giroud (į savus vartus)

63' [2 - 1] O. Giroud

90' [3 - 1] A. Ramsey

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8142284" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man Utd" 0 - 0 "West Ham"

"Southampton" 1 - 1 "Aston Villa"

44' [0 - 1] J. Lescott

73' [1 - 1] O. Romeu

"Swansea" 0 - 3 "Leicester"

4' [0 - 1] R. Mahrez

22' [0 - 2] R. Mahrez

67' [0 - 3] R. Mahrez

"Watford" 2 - 0 "Norwich"

30' [1 - 0] T. Deeney (11m. baudinys)

90' [2 - 0] O. Ighalo

"West Brom" 1 - 1 "Tottenham"

15' [0 - 1] D. Alli

39' [1 - 1] J. McClean

"Chelsea" 0 - 1 "Bournemouth"

82' [0 - 1] G. Murray