R.Poškaus klubas tapo lyderiu Rusijoje © Eurofootball.lt
Rusijos futbolo "Premier" lygoje sužaistos 20 turo rungtynės. Roberto Poškaus "Krylja Sovetov" klubas namuose nugalėjo Maskvos "Dinamo" ekipą ir surinkęs 41 tašką tapo čempionato lyderiu. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė visą mačą ir pasižymėjo antrajame kėlinyje.

Antrą vietą dalinasi Egidijaus Majaus "Zenit", kuris nugalėjo "Spartak" komandą, ir lygiosiomis su "Rostov" sužaidęs Deivido Česnauskio "Lokomotiv" klubas. Ketvirtas - autsaiderį "Rotor" sutriuškinęs "CSKA" su Deividu Šemberu.

Staigmeną pateikė Kazanės "Rubin" komanda, dviejų įvarčių persvara palaužusi Manto Samusiovo "Torpedo" klubą. Algio Jankausko Permės "Amkar" nusileido "Shinnik" ekipai, o Rolando Džiaukšto "Moskva" ir Nerijaus Barasos "Alanija" šventė pergales atitinkamai prieš "Saturn" bei "Kuban".

"%c00072" 3 - 0 "%c00116"
28' %p02836
41', 69' Vagner

Deividas Šemberas aikštėje nepasirodė

"%c00074" 2 - 0 "%c00112"
4' Denis Bojarintsev
54' Santos Roni

Mantas Samusiovas žaidė visas rungtynes

"%c00073" 2 - 0 "%c00114"
14' Alexandr Spivak (11m.)
22' Vladislav Radimov

Egidijus Majus ir Darius Miceika rungtynėms registruoti nebuvo

"%c00113" 4 - 1 "%c00110"
18' %p02806 [1 - 0]
59' %p02490 [2 - 0]
62' Alexandr Anyukov [3 - 0]
85' Radoslav Batak [3 - 1]
90' Sergey Vinogradov [4 - 1]

"%c00118" 2 - 1 "%c00111"
27' Javier Delgado [0 - 1]
32' Marius Jop [1 - 1]
37' Radus Rebezha [2 - 1]

Rolandas Džiaukštas žaidė visas rungtynes

"%c00076" 2 - 1 "%c00120"
9' Ksistof Lagievka (į savo vartus) [0 - 1]
52' Martin Kushev [1 - 1]
71' Alexandr Kulchiy [2 - 1]

Algis Jankauskas žaidė visas rungtynes

"%c00117" 2 - 0 "%c00122"
29', 47' Georgiy Bazaev

Nerijus Barasa žaidė visas rungtynes

"%c00075" 1 - 1 "%c00115"
35' Milosh Krushchich [0 - 1]