R. Rangnicką nustebino komandos pasirodymas prieš „Crystal Palace“ © AP nuotr.

Ralfas Rangnickas sekmadienį pergalingai debiutavo prie „Manchester United“ vairo, kai „raudonieji velniai“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Crystal Palace“.

Po pergalingo debiuto R. Rangnickas džiaugėsi savo žaidėjų pasirodymu bei pripažino, kad jis nesitikėjo tokios futbolininkų reakcijos.

„Esu daugiau nei laimingas. Svarbiausia, kad pavyko iškovoti pergalę. Maža to, išsaugojome savo vartus sausus.

Manau, kad be jokios abejonės nusipelnėme pergalės, kadangi kontroliavome rungtynes. Pirmasis pusvalandis apskritai buvo įspūdingas. Komanda išlaikė itin aukštą tempą ir nuolat presingavo varžovus. Per pirmąsias 30 minučių trūko tik vieno, dviejų ar net trijų mūsų pelnytų įvarčių.

Akivaizdu, kad neįmanoma visų rungtynių žaisti tokiu tempu. Vis tik net ir po to mes visiškai kontroliavome rungtynes. Viską susumavus, mes nusipelnėme šios pergalės.

Džiaugiuosi dėl išsaugotų sausų vartų, o Fredas pelnė nuostabų įvartį savo siplnąja koja. 

Jei atvirai, mane kiek nustebino toks komandos intensyvumas. Mes ne tik žaidėme rungtynes ketvirtadienį, bet ir turėjome gerokai mažiau laiko atsistaymui už varžovus. Nesitikėjau, kad taip žaisime vos vienos nepilnos treniruotės“, – po rungtynių kalbėjo R. Rangnickas.