R. Rangnickas: „Maguire'as yra mūsų kapitonas ir nematau priežasties dėl ko turėtų būti kitaip“ © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ per paskutines 10 rungtynių, palyginus su ganėtinai nesunkiu tvarkaraščiu, iškovojo vos 4 pergales ir viena iš šios sunkios serijos priežasčių yra ir neužtikrinta gynyba. 

Kritikos strėlės jau kurį laiką leidžiasi ir į komandos kapitono Harry Maguire'o pusę. Apie centro gynėją paskutinėje spaudos konferencijoje kalbėjo ir komandos treneris Ralfas Rangnickas. 

„Manau, kad kai jis sugrįžo po traumos, jis žaidė labai gerai ir turėjo labai gerą pasirodymą prieš „West Ham“ komandą. Paskutiniuose dviejuose mačuose jis turėjo silpnesnių momentų, tiek prieš „Southampton“, tiek prieš „Burnley“ kai prasileidome įvartį. 

„Maguire'as yra komandos kapitonas ir nematau priežasties kodėl tai turėtų pasikeisti. Jis taip yra žaidėjas, kuriam reikia tobulėti ir būti geresniam, kaip ir visiems žaidėjams. 

„Šiuo metu, kaip žaidžiame, jam yra visiškai nauja sistema, taip pat dėl to, kadangi jis yra įpratęs žaisti trijų gynėjų linijoje rinktinėje, o čia – keturių gynėjų linija“, – apie H. Maguire'ą kalbėjo „Man Utd“ vyr. treneris. 

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos