R. Rangnickas: „Praleidžiame gerokai per daug įvarčių“ © Imago-Images nuotr.

„Manchester United“ naujasis laikinasis treneris Ralfas Rangnickas penktadenį surengs pirmąją treniruotę, o prieš ją sudalyvavo spaudos konferencijoje.

Vokietis pripažino, kad sulaukęs „Man Utd“ pasiūlymo negalėjo jo atmesti, o kalbėdamas apie didžiausias komandos problemas pirštu bedė į didelį praleidžiamų įvarčių kiekį.

„Kai toks klubas pateikia pasiūlymą, negali jo atsisakyti. Tai vienas didžiausių, jei nedidžiausias klubas pasaulyje. Manęs laukia didžiulis iššūkis, tačiau labai noriu dirbti su šiais žaidėjais.

Žinoma, kad stebėjau keletą paskutinių komandos rungtynių, įskaitant ir mačus su „Manchester City“ bei „Liverpool“. Pakankamai gerai žinau, kas vyksta klube šiuo metu.

Mano pagrindinis tikslas – įnešti daugiau stabilumo į komandą. Šį sezoną praleidžiame gerokai per daug įvarčių.

Mes privalome skinti pergales. Norime iš šio sezono išspausti kaip įmanoma daugiau. Pirmasis trejetas jau kiek nutolęs, tačiau dar gali nutikti bet kas“, – kalbėjo naujasis „Man Utd“ strategas.

Ketvirtadienį iškart po mačo su „Arsenal“ buvo paskelbta, kad komandą palieka Michaelas Carrickas, kuris turėjo likti trenerių štabe. Pats R. Rangnickas pripažino, kad bandė įkalbėti anglą likti.

„Turėjau ilgą pokalbį su Carricku ir bandžiau jį įkalbėti likti. Vis tik jis nusprendė pailsėti ir aš visiškai suprantu šį jo sprendimą“, – pridėjo vokietis.

R. Rangnickas prie „Man Utd“ vairo debiutuos jau sekmadienį mače su „Crystal Palace“.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos