R. Sterlingas atvedė "Man City" į dramatišką pergalę prieš "Bournemouth" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 3-asis turas, kuriame 14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku įvyko pirmoji dvikova.

"Bournemouth" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "Manchester City" futbolininkus. Pepo Guardiolos vadovaujama komanda išsigelbėjo nuo antrų lygiųjų iš eilės - pačioje rungtynių pabaigoje "miestiečiai" išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 2-1.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir žaidė su kamuoliu. 13-ąją minutę "Vitality" stadionas pakilo iš savo sėdimų vietų - Charlie Danielsas pasiekė nuostabų įvartį į vartų kampą.

Po praleisto įvarčio "Bournemouth" sumažino spaudimą, o tuo pasinaudoję "miestiečiai" perėmė iniciatyvą. 21-ąją minutę rezultatas tapo lygus - po puikaus Davido Silvos perdavimo Gabrielis Jesusas atsidūrė vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinką.

Antrajame kėlinyje "Man City" tęsė dominavimą, tačiau P. Guardiolos auklėtiniams pasiekti antrojo įvarčio taip paprastai nepavyko.

Itin dramatiškai susiklostė pridėtas rungtynių laikas - teisėjas pridėjo penkias minutes, o "Man City" pergalingą įvartį pasiekė septintąją minutę.

97-ąją minutę "Man City" surengė greitą ataką, Danilo atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten be priežiūros paliktas Raheemas Sterlingas pelnė pergalingą rungtynių įvartį.

Lyg to būtų negana, po pergalingo įvarčio švęsti su sirgaliais nusprendęs anglas užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

"Bournemouth" laiko išsigelbėti nebeturėjo, todėl turėjo susitaikyti su trečiu pralaimėjimų iš eilės. "Man City" sąskaitoje - dvi pergalės ir vienos lygiosios.

"Bournemouth" 1 - 2 "Man City"
13' [1 - 0] C. Daniels
21' [1 - 1] G. Jesus
90+7' [1 - 2] R. Sterling
90+9' R. Sterling ("Man City") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10548503" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>