R. Vėževičius: „Visi sprendimai priimami prieš „Bangos“ klubą“ © S. Čirbos nuotr.

Po pralaimėjimo A lygos pirmenybėse „Bangos“ veteranas Robertas Vėževičius išliejo savo apmaudą socialiniame tinkle.

Anot puolėjo, jo komanda nepelnytai 1:2 nusileido „Panevėžio“ klubui.

„Vakar kelis kartus išgirdau tą patį klausimą po varžybų „Kaip jautiesi“? atsakymas buvo toks pat: kaip apgautas, apvogtas žmogus jaučiasi. Sunku, kai esi sąlyginai silpnesnis, tad turi ieškoti sprendimų, taktikų, kaip įveikti stipresnį. Bet tai tampa neįmanoma, kai tau reikia kovoti ne prieš 11, o prieš 14 asmenų aikštėje.

Mūsų treneris visada kartoja, kad kiekvienas turime prisiimti atsakomybę už praleistą varžovą, pralaimėtą dvikovą ir t.t. Jei taip atsitinka, tas žmogus dažniausiai niekieno neprašomas, atsiprašo komandos. O kas dabar prisiims atsakomybę po vakarykščių rungtynių?

Atšaukti du įvarčiai, nepastatyti du 11 metrų baudiniai. Gerai, pirmas įvartis, galbūt, nuošalė, bet kas turėjo susišviesti teisėjo asistentui mušant antrąjį? Kodėl pagrindinio teisėjo švilpukas tyli, kai mūsų žaidėjas akivaizdžiai pargriaunamas baudos aikštelėje? Nors iš video matyti, kad teisėjas viską gerai matė. Ir galiausiai pusė stadiono mato, kad paskutinėmis minutėmis yra pataikoma varžovui į ranką, bet vėl švilpukas tyli.

Nieko neturiu prieš gerbiamus teisėjus, bet chebryte, ar čia atsitiktinumas, ar tendencija, jog visi sprendimai priimami prieš „Bangos“ klubą. Na, jei bus priimami ir toliau tokie sprendimai, tai mūsų klubui bus sunku pakilti nuo dugno ir pavyti priešininkus. Gražaus sekmadienio“, – rašė R. Vėževičius.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos