Rafaelis: man nepatiko rungtyniauti pas L. van Gaalą

Buvęs „Manchester United“ gynėjas Rafaelis pripažino, jog jis nesimėgavo žaidimu, atstovaudamas Louiso van Gaalo treniruojamoje komandoje.

Gynėjas iš Brazilijos rugpjūtį paliko „Old Trafford“ stadioną ir už 3 milijonų eurų sumą persikėlė į „Lyon“ ekipą, po to, kai nesugebėjo tapti pagrindiniu žaidėju olando vadovaujamoje komandoje.

25 metų futbolininkas sužaidė vos 11 mačų praėjusį sezoną ir vis dar yra nepatenkintas dėl to, kaip baigėsi jo septynerius metus trukusi karjera Anglijoje, nepaisant to, jog dabar jis turi startinę vietą naujosios komandos sudėtyje „Ligue 1“ pirmenybėse.

„Pastovumas futbole yra labai svarbus. Kai žaidi rungtynes, tu jautiesi geriau. Tu labiau džiaugiesi žaidimu, o tavo fizinė forma yra geresnė. Kai tu nerungtyniauji ilgą laiką, žaidėjams pasidaro labai sunku.“

„Kai L. Van Gaalas atvyko į komandą, aš galėjau pamatyti, jog nesu jo planuose. Kaip žaidėjas tu gali tai pajusti ir pamatyti. Kalbant atvirai, man nepatiko žaisti komandoje, kai jos treneriu buvo olandas. Man patinka mėgautis žaidimu ir išbandyti naujus dalykus. Praėjusį sezoną aš to nedariau. Apart rungtynių su „Leicester City“, per tuos 10 susitikimų, manau, jog žaidžiau gerai. Tačiau sunku tai pasakyti. Turėjau pasirinkimą likti Anglijoje, bet nusprendžiau, jog aš noriu išbandyti ką nors naujo. Yra naudinga mesti sau naujų iššūkių.“, - kalbėjo buvęs „United“ gynėjas.

Rafaelis taip pat pripažino, jog jis supranta kodėl „raudonųjų velnių“ fanai nori labai atakuojančio stiliaus žaidimo ir yra nepatenkinti dabartine Louiso van Gaalo taktika.

„Kiekvienas yra skirtingas. Rezultatai yra svarbūs, tad jei klubas laimės lygą, bus visiškai kita situacija. Aš mačiau jų rungtynes ir girdėjau nemažai dalykų... Bet tai yra sunku. Futbolas yra skirtas fanams. Jie nori pamatyti gerą futbolą.“, - teigė Rafaelis.

Šiemet Prancūzijoje Rafaelis jau sužaidė daugiau susitikimų nei viso praėjusio sezono metu „Manchester United“ ekipoje – 11 rungtynių „Ligue 1“ pirmenybėse ir 5 mačus Čempionų lygoje.