Ramenskojės "Saturn" praturtės 60 milijonų © Eurofootball.lt
Ledai pajudėjo! Ir į Rusijos futbolą ėmė tekėti pinigų upė. Jei visai neseniai tvirčiau galėjo jaustis "%c00072", gavęs paramą iš "Sibneft", tai dabar prie armiečių prisijungė ir pamaskvės "%c00111", atėmęs rėmėją iš pačio Serie A grando "%c00028".

Anot oficialaus "%c00111" klubo interneto puslapio, kovo 22 dieną, pirmadienį, tarp Maskvos srities vyriausybės ir "Sfera" bei "GNK Nafta-Moskva" kompanijų buvo pasirašytas susitarimas, kuriame numatyta finansinė pagalba futbolo klubui. Per šešis metus rėmėjai įsipareigojo skirti 60 milijonų dolerių. Pinigai klubą pasieks jau šiais metais. Naujieji rėmėjai pažadėjo, kad pamaskvės futbolininkai šiame sezone gaus 10 milijonų iš visos numatytos sumos.

Be to, anot kai kurių šaltinių, buvo tikėtas "%c00111" klubo reformavimas į akcinę bendrovę. Bet pamaskvės klubo, kuris vis dar yra valstybinė įstaiga, atstovai spaudai šia informaciją paneigė.

"Nafta-Moskva" prieš kelias savaites ketino įsigyti Italijos sostinės "%c00028" klubą, bet paskutiniu momentu sandoris nutrūko. Dabar kompanija ims investuoti į Rusijos klubą. Tai tik patvirtina kylantį Rusijos futbolo lygį.
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...