“%c0 0042” vyr. treneris Claudijus Ranieris (Claudio Ranieri) sako, jog jo komentaras apie klubo savininką Romaną Abramovičių (Roman Abramovich) pasakytas per interviu ispanų laikraščiui, buvo klaidingai suprastas.

Pasak laikraščio "Marca" Ranieris yra sakęs tokius žodžius: “Abramovičius jau pasirengęs mane atleisti. Esu įsitikinęs, kad netgi jei laimėčiau Čempionų lygą bučiau pašalintas iš vyr. trenerio pareigų”, “Abramovičius futbole nieko nesupranta”

Visgi, Ranierio agentas sakė, kad jo klientas buvo nesuprastas ir tas komentaras buvo klaidingai interpretuotas per interviu, kurį italas davė prieš pora savaičių.

Trenerio agentas dar pridurė: “Claudijus Ranieri norėtų pareikšti, jog viskas buvo priešingai suprasta. Jis nenorėjo įžeisti Romano Abramovičiaus ir viskas ką jis nori pasiekti – tai tik dėl “Chelsea”.

“Interviu yra visiškai klaidingas, ir tai neturėtų būti priimta rimtai. Viskas į ką dabar reiktų kreipti dėmesį, tai šio vakaro rungtynės”, - vakar sakė Ranieri.

“Chelsea” dabar siekia patekti į Čempionų lygos finalą, bet jiems bus labai sunku įveikti “%c00036”, kuris pirmose rungtynėse nugalėjo rezultatu 3-1. Preztižiškiausios Europos lygos laimėjimas būtų geras šansas Ranieriui ir toliau likti savo pareigose, tačiau po vakar dienos klaidų padarytų rungtynėse tai darosi nerealu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos