„Barcelona“ klubas „Copa del Rey“ turnyre bendru rezultatu 3:4 nusileido Madrido „Atletico“ ekipai.
Vakar katalonai laimėjo rezultatu 3:0. Šios ekipos kapitonas Raphinha didžiavosi savo komanda:
„Aš išeinu iš aikštės didžiuodamasis šia ekipa. Jeigu toliau žaisime taip, kaip šį vakarą, mes turėsime pasakišką sezono pabaigą.
Noriu padėkoti savo ekipos fanams, kurie buvo neįtikėtini. Kai žaidžiame namuose, turime jausti savo sirgalius. Šis dalykas mums yra labai svarbus.
Manau, kad fanai didžiuojasi mumis.“
„Atletico“ balandžio mėnesį finale susitiks su „Real Sociedad“ ir „Athletic“ poros nugalėtoju.
29-erių metų Raphinha šiame sezone per 26-erias rungtynes pelnė 14 įvarčių.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą