"Rapid" išmetė "Ajax" iš Čempionų lygos, "Molde" neįtikėtiname mače vos nepateikė stebuklo

Atrankos rungtynėse dėl patekimo į Čempionų lygą užfiksuota sensacija. Daugkartinė turnyro dalyvė Amsterdamo "Ajax" komanda rezultatu 2:3 nusileido Vienos "Rapid" ekipai ir nepateko į pagrindines Čempionų lygos varžybas.

Pirmasis susitikimas Vienoje baigėsi lygiosiomis 2:2, todėl Amsterdamo komandą tenkino ir minimalios lygiosios. Nepaisant 2 namuose praleistų įvarčių Vienos futbolininkai dar pirmame kėlinyje įmušė du įvarčius be atsako ir padidino savo galimybes žengti į Čempionų lygą.

Po Arkadiuszo Milko ir Nemanjos Gudeljo įvarčių olandai sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau vos po dviejų minučių lemiamą įvartį įmušė Louisas Shaubas, kuris ir nulėmė austrų pergalę serijoje.

Kitose rungtynėse vos stebuklo nepateikė norvegų "Molde" ekipa, kuri namuose lygiosiomis 3:3 sužaidė su Zagrebo "Dinamo" komanda (pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 1:1).

Norvegai jau 23-ąją minutę pralaiminėjo 0:3, tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti 14 minučių sugebėjo rezultatą išlyginti. Verta paminėti, jog "Molde" ekipa trečiąjį įvartį pelnė mažumoje - 72 minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo "Dinamo" vartininkas Vergardas Forrenas. Taip pat "Molde" futbolininkai smūgiavo net 3 vienuolikos metrų baudinius, tačiau du iš jų, 8-ąją, ir 45-ąją minutę, buvo netikslūs.

Į kitą Čempionų lygos atrankos etapą taip pat pateko ir Nikosijos "Apoel" bei "Monaco" ekipos.

Kipro komanda namuose 0:1 pralaimėjo Danijos "Midtjylland" ekipai. Nepaisant to, "Apoel" svečiuose 1:2 įveikė danus, todėl užsitikrino kelialapį į kitą etapą.

"Monaco" ekipa 4:0 nugalėjo Šveicarijos "Young boys" futbolininkus ir bendru rezultatu 7:1 iškovojo kelialapį į paskutinį atrankos į Čempionų lygą etapą.