Raudoną kortelę draugiškose rungtynėse užsidirbusi "Sevilla" palaužė "Liverpool" ekipą

Stipriausios Europos komandos tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui.

Jungtinėse Amerikos Valstijose draugiškose rungtynėse "Sevilla" rezultatu 2:1 įveikė "Liverpool", nors Ispanijos ekipa nuo 76 minutės rungtyniavo mažumoje.

Nolito 37 minutę puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė "Sevilla" į priekį, tačiau vos po šešių minučių rezultatą išlygino Divockas Origi, kuris pasinaudojo sumaištimi baudo aikštelėje.

76 minutę įvyko pats nemaloniausias rungtynių momentas, kuomet "Liverpool" ekipos jaunasis puolėjas Yasseras Larouci nebegalėjo tęsti rungtynių, o prieš jį pavojingai prasižengęs "Sevilla" gynėjas Jorisas Gnagnonas buvo pašalintas iš aikštės.

Vis tik Ispanijos ekipa net ir mažumoje sugebėjo išplėšti pergalę. 90 minutę Alejandro Pozo atsidūrė greitos atakos smaigalyje bei pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.