"Rayo Vallecano" įtikinamu rezultatu nugalėjo "Getafe" (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse startavo 31-asis turas.

Ispanijos sostinėje įvyko mažasis miesto derbis, kuriame susigrūmė Madrido "Rayo Vallecano" prieš "Getafe". Paco Jemezo treniruojama "Rayo" rezultatu 2-0 pranoko svečių komandą.

15-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Javi Guerra. Tą pačią minutę teisėjas raudona kortele nubaudė šeimininkų futbolininką, kuris būdamas ant atsarginių suolo užsitraukė teisėjo nemalonę.

Aikštės šeimininkai po įvarčio neatsipalaidavo ir rodė pranašumą su kamuoliu. 71-ąją minutę krito paskutinis šio susitikimo įvartis, o jo autoriumi tapo Miku.

"Rayo" komandai tai buvo svarbūs taškais kovoje dėl išlikimo, nes prieš šį turą P. Jemezo treniruojama vienuolikė turėjo lygiai po 28 taškus su "Granada" bei ta pačia "Getafe".

"Rayo Vallecano" 2 - 0 "Getafe"
15' [1 - 0] J. Guerra
71' [2 - 0] Miku
15' Y. Rodriguez ("Rayo") raudona kortelė ant atsarginių suolo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8413918" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>