„RB Leipzig” namuose susitvarkė su „Koln” vienuolike © JumpStory nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose rungtynėse šaltakraujiškai savo progas išnaudojęs „Leipzig” rezultatu 3:0 įveikė „Koln“ ekipą.

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė 25 minutę. Christoferis Nkuku precizišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą.

Domenico Tedesco auklėtiniai padvigubino savo persvarą 54 minutę. Dani Olmo pasitaisė kamuolį ir tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką Marviną Schwabe.

Vos už 3 minučių Leipcigo futbolininkai pelnė ir dar vieną įvartį. Šeimininkai pasileido į greitą kontraataką, o po Dani Olmo perdavimo įvartį pelnė atakos smaigalyje atsidūręs Angelino.

Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms „Koln“ ekipa sugebėjo pelnyti paguodos įvartį. 90+2 minutę po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Timas Lemperle.

Po šių rungtynių „RB Leipzig“ bent kuriam laikui kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu „Koln“ komandos futbolininkai krenta į 7 vietą.