„RB Leipzig“ septynių įvarčių dramoje palaužė „Basaksehir“ ekipą © AFP nuotr.

Trečiadienį tęsiasi UEFA Čempionų lygos grupių etapo penktojo turo kovos.

Dramatiška kova vyko H grupėje, kur „RB Leipzig“ išvykoje tik mačo pabaigoje rezultatu 4:3 palaužė „Basaksehir“ ekipą.

Vokietijos klubas nuo susitikimo pradžios kontroliavo žaidimą ir 26-ąją minutę išsiveržė į priekį po Yussufo Puolseno įvarčio.

43-ąją minutę „RB Leipzig“ pranašumą padvigubino Nordi Mukiele, tačiau jau per pridėtą teisėjo laiką „Basaksehir“ atsilikimą sušvelnino Irfanas Kahveci.

Svečiai 66-ąją minutę po Dani Olmo įvarčio dar kartą įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

„Basaksehir“ rankų nuleisti neketino ir 72-ąją mintę I. Kahveci dar kartą sušvelnino savo komandos atsilikimą, o tas pats turkas 85-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu užbaigė savo „hat-tricką“ bei išlygino rezultatą.

Vis tik paskutinį žodį jau per teisėjo pridėtą laiką tarė „RB Leipzig“ puolėjas Alexanderas Sorlothas, kuris padovanojo savo komandai itin reikalingą pergalę.

Po šios pergalės Vokietijos klubas taškais susilygino su „Manchester United“, tiesa, „raudonieji velniai“ savo penktojo turo rungtynes žais kiek vėliau.

„Krasnodar“ 1:0 „Rennes“