R.Benitezas: "Pasirinkau blogą sudėtį"

Madrido "Real" ekipai "El Clasico" mačas susiklostė košmariškai - amžiniems varžovams iš Barselonos buvo pralaimėta net 0:4.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje karališkojo klubo treneris Rafaelis Benitezas bandė ieškoti fiasko priežasčių.

"Be abejo, pralaimėjimas "Barcelona" buvo labai skaudus, todėl turime toliau tobulėti ir galvoti apie kitas lygos rungtynes, kuriose privalėsime iškovoti taškus.

Mano auklėtinių nusiteikimas nenuvylė. Žaidėme prieš gerą komandą, klydome ir turėjome už tai sumokėti. Per pertrauką tarp kėlinių kalbėjome, kad dar galime atkurti intrigą, tačiau vėliau užduotis dar labiau pasunkėjo.

Viskas vyko ne pagal mūsų planą. Norėjome spausti, atakuoti ir greitai gauti kamuolį. Tačiau vis dėlto darėme brangiai kainavusias klaidas.

Po rungtynių galiu pripažinti, kad blogai pasirinkau startinę vienuolikę. Esame visi atsakingi už pralaimėjimą ir turėsime į tai sureaguoti", - kalbėjo Benitezas.

"La Liga" čempionate "Real" nuo lyderių iš Barselonos jau atsilieka 6 taškais.