"Real" antrą kartą iš eilės prarado taškus, "Barca" mažina atsilikimą (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės.

"Sporting Gijon" namuose priėmė svečius iš Barselonos. Be traumuoto Lionelio Messi žaidusi "Barcelona" sunkumų nesulaukė - rezultatu 0-5 sutriuškino šeimininkų komandą.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Luisas Suarezas bei Rafinha, o antrajame kėlinyje prie varžovų triuškinimo prisidėjo Arda Turanas ir du kartus pasižymėjęs Neymaras.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" išvykoje turėjo pripažinti "Eibar" pranašumą, o Bilbao "Athletic" namuose pranoko "Sevilla", kuri prarado antrąją poziciją.

Paskutinėse vakaro rungtynėse vėl karčia piliulę turėjo nuryti Zinedine'as Zidane'as. Madrido "Real" klubas antrą kartą iš eilės prarado taškus - šį kartą išvykoje sužaista lygiosiomis 2-2 su "Las Palmas".

33-ąją minutę jaunasis Marco Asensio išvedė "Real" į priekį, tačiau po penkių minučių "Las Palmas" išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje "Real" spaudė varžovus ir 67-ąją minutę svečius vėl į priekį išvedė po keitimo pasirodęs Karimas Benzema.

72-ąją minutę Z. Zidane'as priėmė ryžtingą sprendimą - iš žaidimo išėmė Cristiano Ronaldo. Per likusį laiką "Real" ir toliau atakavo, tačiau 85-ąją minutę buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų. Sergio Araujo po Kiko Casilla išbėgimo iš vartų netikėtai išlaikė kamuolį prie savo kojų ir išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje gerą progą išplėšti pergalę turėjo Isco, tačiau jo smūgis galva tikslo nepasiekė. Antrą kartą iš eilės lygiosiomis sužaidęs "Real" lieka "La Liga" viršūnėje, tačiau nuo artimiausių oponentų sumažino pranašumą iki vieno taško.

"Sporting Gijon" 0 - 5 "Barcelona"
29' [0 - 1] L. Suarez
32' [0 - 2] Rafinha
81' [0 - 3] Neymar
85' [0 - 4] A. Turan
88' [0 - 5] Neymar
74' A. Lora ("Gijon") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 2 - 0 "Real Sociedad"
57' [1 - 0] Illarra (į savus vartus)
66' [2 - 0] Bebe
24' A. Elustondo ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės
25' P. Leon ("Eibar") nerealizavo 11 m. baudinio

"Athletic Bilbao" 3 - 1 "Sevilla"
26' [1 - 0] M. San Jose
55' [1 - 1] S. Nasri
66' [2 - 1] M. Balenziaga
90' [3 - 1] A. Aduriz (11 m. baudinys)
88' S. Sirigu ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Las Palmas" 2 - 2 "Real Madrid"
33' [0 - 1] M. Asensio
38' [1 - 1] D. Tanausu
67' [1 - 2] K. Benzema
85' [2 - 2] S. Araujo