"Real" antrą kartą šiame sezone nugalėjo "Alaves", "Barca" išvykoje susitvarkė su "Granada" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 29-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė "Deportivo Alaves" futbolininkus. "Baltųjų" komandai sėkmingai pavyko pagerbti lygiai prieš 25 metus autoavarijoje žuvusį legendinį klubo futbolininką Juanito - šeimininkai šventė pergalę rezultatu 3-0.

Šeimininkams rungtynės prasidėjo itin skaudžia netekti - Raphaelis Varane dėl atsinaujinusios traumos 11-ąją minutę turėjo palikti aikštę. Jį pakeitė Dani Carvajalis, nes Sergio Ramosas šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

31-ąją minutę "baltieji" džiaugėsi pirmuoju įvarčiu, kai Karimas Benzema po Dani Carvajalio perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje "Real" atrodė itin blankiai, tačiau rungtynių pabaigoje svečiai buvo nubausti dar dviems įvarčiais. 85-ąją minutę po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo pranašumą padidino Isco, o galutinį tašką po trijų minučių padėjo Nacho Fernandezas.

68 taškus savo sąskaitoje turintis "baltųjų" klubas žygiuoja lyderio pozicijoje.

Ketvirtas rungtynes iš eilės laimėti nesugeba į ketvirtąją vietą nukritusi "Sevilla". Europos lygos nugalėtojai sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Sporting Gijon".

Dar kitoje akistatoje "Valencia" iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 3-0 prieš La Korunjos "Deportivo". Šiose rungtynėse eilinį 11 metrų baudinį savo karjeroje atrėmė "šikšnosparnių" vartininkas Diego Alvesas.

Paskutinėse vakaro rungtynės "Barcelona" išvykoje ginklus surėmė su "Granada". Be Lionelio Messi žaidę katalonai rezultatu 4-1 nugalėjo varžovus.

44-ąją minutę puikų įvartį pasiekė Luisas Suarezas, tačiau antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto "Barca" čia taškų barstyti nebuvo nusiteikusi ir vėliau dar po įvartį pridėjo Paco Alcaceras, Neymaras bei į savus vartus pasižymėjęs varžovas.

"Barcelona" prieš Madrido "Real" išlaiko tą patį 2 taškų atsilikimą.

"Real Madrid" 3 - 0 "Alaves"
31' [1 - 0] K. Benzema
85' [2 - 0] Isco
88' [3 - 0] Nacho

"Sevilla" 0 - 0 "Gijon"

"Valencia" 3 - 0 "Deportivo"
10' [1 - 0] E. Garay
29' [2 - 0] R. Albentosa (į savus vartus)
90' [3 - 0] J. Cancelo
8' F. Fajr ("Deportivo") nerealizavo 11 m. baudinio

"Granada" 1 - 4 "Barcelona"
44' [0 - 1] L. Suarez
50' [1 - 1] J. Boga
64' [1 - 2] A. Paco
83' [1 - 3] M. Saunier
90' [1 - 4] Neymar
82' U. Agbo ("Granada") pašalintas iš aikštės