"Real" be iš aikštės pašalinto Casillaso palaužė "Espanyol" pasipriešinimą (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXIII turo rungtynėse pergalę iškovojo ir atsilikimą nuo turnyre pirmaujančios "Barcelona" komandos iki 5 taškų sumažino Madrido "Real" futbolininkai.

'Karališkasis' klubas dvikovoje išvykoje su Barselonos "Espanyol" vienuolike savo padėtį susikomplikavo jau 85 sekundę, kuomet už pražangą už baudos aikštelės ribų iš aikštės buvo pašalintas 'morengų' vartininkas ir komandos kapitonas Ikeras Casillasas.

Vis dėlto būtent mažumoje rungtyniavę Jose Mourinho auklėtiniai pelnė vienintelį susitikimo įvartį - 24 minutę po aštraus prasiveržimo pasižymėjo Marcelo.

Svečiai galėjo ir padidinti persvarą, tačiau kelių gerų progų neišnaudojo iš "Man City" pasiskolintas puolėjas Emmanuelis Adebayoras. Tuo tarpu prie pirmą kartą Ispanijos aukščiausiame futbolo divizione pasirodžiusio Antonio Adano ginamų vartų 'papūgos' pavojingesnių momentų nesukūrė.

La Korunjos "Deportivo" - "Villarreal" kovoje rezultatu 1-0 triumfavo šeimininkai.

Alikantės "Hercules" 2 - 1 "Zaragoza"
4' [0 - 1] Braulio
80' [1 - 1] F. Farinos
89' [2 - 1] D. Trezeguet

Valensijos "Levante" 1 - 0 "Almeria"
52' [1 - 0] F. Caicedo

"Malaga" 2 - 2 Madrido "Getafe"
8' [0 - 1] Miku
23' [0 - 2] A. Colunga
80' [1 - 2] J. Baptista (iš 11 m. baudinio)
90' [2 - 2] S. Rondon

San Sebastiano "Sociedad" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"
74' [1 - 0] R. Tamudo

90' iš aikštės pašalintas A.P. Damia ("Osasuna")

La Korunjos "Deportivo" 1 - 0 "Villarreal"
60' [1 - 0] A. Lopo

Barselonos "Espanyol" 0 - 1 Madrido "Real"
24' [0 - 1] Marcelo

2' iš aikštės pašalintas I. Casillas ("Real")