"Real" be vargo įveikė "Valencia" ir žais Supertaurės finale

Trečiadienį vakare Saudo Arabijoje įvyko pirmasis Ispanijos Supertaurės pusfinalis. Pirmą kartą už šalies ribų organizuojamas naujo formato turnyras į vieną porą suvedė "Valencia" ir Madrido "Real" klubus.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai pasiekė lengvą pergalę rezultatu 3:1 ir užsitikrino vietą finale.

Rungtynes su penkiais saugais pradėjęs Z. Zidane'as neprašovė – "Real" turėjo visišką kamuolio kontrolę ir jau 15-ąją minutę įgijo pranašumą. "Valencia" vartininką netikėtai užklupo Toni Kroosas, atlikęs įspūdingą smūgį nuo kampinio gairelės.

39-ąją minutę "Real" pranašumą padidino Isco, o pergalę antrojo kėlinio viduryje užtvirtino šonine pėdos dalimi pasižymėjęs Luka Modričius.

Pačioje susitikimo pabaigoje "Valencia" įmušė savo paguodos įvartį nuo 11 m. žymos, tačiau tai jau nieko nebekeitė – praėjusio sezono Karaliaus taurės nugalėtojai atsisveikino su turnyru.

Sekmadienį Madrido ekipa dėl pirmojo sezono trofėjaus susikaus su kito pusfinalio nugalėtoju – juo taps "Barcelona" arba Madrido "Atletico" klubas.

"Valencia" 1 - 3 "Real Madrid"
15' [0 - 1] T. Kroos
39' [0 - 2] Isco
65' [0 - 3] L. Modrič
90+2' [1 - 3] D. Parejo (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 5 2
  • barcelona 1989

Sveikinimai realui, tikiuosi barca nepasisiks ir pamatysim gera kova finale su real madridu

• 27
  • Jesus Maria

Nenuostabu, kad Kross\'as vislaik kelia kampinius. Tiesiog gimes tam.

• 19
  • TomasHalaMadrid

Kuo tolyn-tuo geryn 😀 super suzaide Realas. Kross olimpinis ir Modric golai fantastiniai. Ryt Barca turi laimet ir vel EL CLASICO sekm.

• 12
  • Lol (IP: e869fc421)

Tikiuosi sekmadieni zais Mendy kad ir koks jis atakoje. Nes atejus Marcelo praktiskai jo krastas jau buvo tuscias, taip rezultatas jau kaip ir aiskus, bet tures vel vargo finale, jeigu jis zais.