„Real Betis“ iškovojo dar vieną pergalę, „Cadiz“ su „Espanyol“ sužaidė lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Sevilijos „Real Betis“ tęsia puikų sezoną – šįkart antradienio vakarą 4:0 namuose sutriuškino „Alaves“ ekipą.

Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:0 „Real Betis“ naudai. Įvarčius pelnė Sergio Canalesas, du pridėjo Borja Iglesias, o antrajame kėlinyje pasižymėjo Juanmi.

Po šios pergalės Mauricio Pellegrini auklėtiniai įsitvirtina pirmajame ketverte. Nuo 5-osios vietos Sevilijos komanda jau turi 4 taškų pranašumą.

Kitose antradienio vakaro rungtynėse „Cadiz“ su „Espanyol“ sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis – 2:2.

„Cadiz“ toliau lieka apatiniame lygos trejete, o Barselonos „Espanyol“ – lentelės viduryje.