"Real Betis" išsinuomojo PSG klube pamirštą Jese

Kadaise vienu perspektyviausių Ispanijos futbolininkų laikytas Jese Rodriguezas grįžta į gimtinę ir apsivilks Sevilijos "Real Betis" marškinėlius.

Paryžiaus "Saint-Germain" oficialioje svetainėje pranešė, kad 25-erių futbolininkas nuomos pagrindais iki sezono pabaigos išvyksta į Andalūziją.

Jese visą šį sezoną bandė įgauti optimalią sportinę formą plušėdamas su fizinio pasirengimo treneriais. Neseniai ispanas spėjo sužaisti ir pirmąsias sezono rungtynes, kai Thomas Tuchelis jį įleido į aikštę pačioje mačo pabaigoje.

PSG ispaną už 25 mln. eurų įsigijo 2016 metais. Visgi Paryžiuje jam karjera nesusiklostė – iš viso sužaista 15 rungtynių. Dar du kartus jis buvo išnuomotas "Stoke" ir "Las Palmas" klubams.

Jese profesionalo karjerą pradėjo Madrido "Real" klube. Jo debiutinis sezonas iki kryžminių kelio raiščių traumos klostėsi beveik idealiai. Po jos puolėjas taip ir nebegrįžo į tą lygį, kurį demonstravo pirmoje 2013-14 metų sezono pusėje.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="und" dir="ltr"> <a href="https://t.co/damVNKAGEt">pic.twitter.com/damVNKAGEt</a></p>&mdash; Real Betis Balompié (@RealBetis) <a href="https://twitter.com/RealBetis/status/1090329369451642882?ref_src=twsrc%5Etfw">January 29, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 3 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos