"Real Betis" mačo pabaigoje palaužė "Gironą", "Real Sociedad" pasiekė lygiąsias Madride

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 20-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Sevilijoje, kur "Real Betis" priėmė "Girona" futbolininkus. Po rezultatyvios ir dramatiškos kovos rezultatu 3:2 triumfavo šeimininkai.

Cristianas Tello 12-ąją minutę išvedė andalūzus į priekį, tačiau "Girona" iki pirmojo kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą ir įsiveržė į priekį.

Visgi antrajame kėlinyje "Real Betis" parodė tikrą charakterį – 54-ąją minitę Lorenas atstatė lygybę, o jau per pridėtą laiką pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos pasiekė Sergio Canalesas.

"Real Betis" po pergalės grįžo į septintąją poziciją. "Girona" yra pačiame turnyrinės lentelės viduryje.

Vėlesnėje dvikovoje "Villarreal" ir Bilbao "Athletic" susikovė dėl brangių taškų. Nė vienai komandai pasidžiaugti pergale neteko – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Likusios dvikovos baigėsi Valenijos "Levante" pergale prieš "Real Valladolid" ir "Real Sociedad" – "Rayo Vallecano" lygiosiomis.

"Real Betis" 3 - 2 "Girona"
12' [1 - 0] C. Tello
36' [1 - 1] A. Garcia
44 '[1 - 2] S. Doumbia
54' [2 - 2] Loren
90+4' [3 - 2] S. Canales (11 m. baudinys)

"Villarreal" 1 - 1 "Athletic"
18' [0 - 1] J. Costa (į savus vartus)
71' [1 - 1] K. Ekambi

"Levante" 2 - 0 "Valladolid"
42' [1 - 0] Coke
90+5' [2 - 0] M. Roger

"Rayo Vallecano" 2 - 2 "Real Sociedad"
22' [1 - 0] S. Comesana
28' [2 - 0] A. Embarba
39' [2 - 1] H. Moreno
82' [2 - 2] W. Jose