„Real Betis“ svečiuose nugalėjo „Osasuna“ klubą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Sevilijos „Real Betis“ klubas svečiuose, rezultatu 2:0, įveikė „Osasuna“.

26-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo šeimininkų ekipos saugas Jonas Moncayola.

41-ąją minutę andalūzus į priekį išvedė Ayoze Perezas. 45+3 minutę rezultatą padvigubino Pablo Fornalsas.

Po pergalės „Real Betis“ lieka 7-oje lentelės vietoje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...