Panašu, kad kitą sezoną „Real Betis“ vėl rungtyniaus antrame pagal pajėgumą Europos turnyre – Europos lygoje.
Šiandien Manuelio Pellegrini auklėtiniai žengė svarų žingsnį link Europos lygos, išvykoje 2:1 įveikdami „Cadiz“ futbolininkus.
Po 58 minučių „Real Betis“ pradėjo atsilikinėti, kai įvartį pelnė Ivanas Arejo.
Vis dėlto dieną Sevilijos ekipai išgelbėjo 78-ąją minutę rezultatą išlyginęs Cristianas Tello bei 85-ąją pergalę išplėšęs Borja Iglesias.
„Betis“ šiuo metu turi jau 11-os taškų pranašumą prieš „Villarreal“ ekipą.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą