"Real" gynėjas Nacho pirmą kartą savo karjeroje patyrė traumą

Madrido "Real" klube visą savo gyvenimą rungtyniaujantis gynėjas Nacho savaitgalį rungtynėse prieš "Las Palmas" pirmą kartą savo karjeroje dėl traumos privalėjo palikti aikštę.

28-erių metų ispanas pirmojo kėlinio viduryje pajuto skausmus ir po vakar atliktų tyrimų paaiškėjo, kad gynėjas patyrė šlaunies traumą.

Įdomu tai, kad Nacho visgi kartu su komanda išvyko į Turiną, tačiau "Marca" duomenis, jis tikrai nežais ir traumą gydysis maždaug apie dvi savaites.

2011 metais pagrindinėje komandoje debiutavęs ir 155 rungtynes sužaidęs Nacho į savo CV įsirašys pirmąją traumą.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Nacho medical report.<br>Following the tests carried out on Nacho Fernández by the Sanitas Real Madrid Medical Services, he has been diagnosed with an injury to the semitendinosus muscle in the right thigh. His recovery will continue to be assessed.<a href="https://twitter.com/hashtag/RealMadrid?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#RealMadrid</a> <a href="https://t.co/D3RDnFkofD">pic.twitter.com/D3RDnFkofD</a></p>&mdash; Real Madrid C.F. (@realmadriden) <a href="https://twitter.com/realmadriden/status/980731670763589632?ref_src=twsrc%5Etfw">April 2, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 5 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos