"Real" ir "Barca" užtikrintai pradėjo Ispanijos pirmenybes (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos trejos 1-ojo turo rungtynės.

Šalies vicečempionė "Barcelona" namuose sezoną pradėjo kova prieš Sevilijos "Real Betis". Katalonai sunkumų pirmoje sezono kovoje neturėjo - varžovus nugalėjo rezultatu 2-0.

36-ąją minutę po Gerardo Deulofeu perdavimo į savus vartus kamuolį nukreipė "Real Betis" gynėjas, o jau vos po kelių minučių po to pačio ispano perdavimo pasižymėjo Sergi Roberto.

Per likusį laiką "Barcelona" visiškai dominavo aikštėje ir turėjo dar puikių progų pasižymėti, tačiau susitikimas baigėsi rezultatu 2-0.

Anksčiau įvykusioje dvikovoje Bilbao "Athletic" ir Madrido "Getafe" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynės titulą ginti nusiteikęs Madrido "Real" klubas išvykoje susigrūmė su La Korunjos "Deportivo". "Baltieji" pirmenybes pradėjo įtikinama pergale prieš šeimininkų komandą.

20-ąją minutę Garethas Bale'as išvedė svečius į priekį, o po septynių minučių pranašumą po puikaus Marcelo perdavimo padidino Casemiro.

Antrajame kėlinyje galutinį tašką padėjo Toni Kroosas. 89-ąją minutę "Deportivo" galėjo pasiekti paguodos įvartį, tačiau Florinas Andone nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Lyg to būtų negana, paskutinę rungtynių minutę Sergio Ramosas užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir privalės praleisti sekančias rungtynes.

"Barcelona" 2 - 0 "Real Betis"
36' [1 - 0] A. Tosca (į savus vartus)
39' [2 - 0] S. Roberto

"Athletic" 0 - 0 "Getafe"

"Deportivo" 0 - 3 "Real Madrid"
20' [0 - 1] G. Bale
27' [0 - 2] Casemiro
62' [0 - 3] T. Kroos
89' F. Andone ("Deportivo") nerealizavo 11 m. baudinio
90+2' S. Ramos ("Real") pašalintas iš aikštės