"Real" ir "Barca" vedama savo žvaigždžių sutriuškino varžovus Ispanijoje (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 25-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Madrido "Real" namuose susigrūmė su tris pergales iš eilės iki šio susitikimo iškovojusia "Alaves" ekipa. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai šiandien parodė savo potencialią ir vedami BBC trio įsirašė pergalę rezultatu 4-0.

Nuo pirmųjų minučių "Real" dominavo aikštėje, tačiau progų paversti įvarčiais taip lengva nebuvo. Įvarčių sąskaitą šeimininkai šiose rungtynėse atidarė 44-ąją minutę - po meistriško Karimo Benzema perdavimo kapitono raištį šiandien vilkėjęs Cristiano Ronaldo nepaliko šansų vartininkui.

Antrasis kėlinys "baltiesiems" prasidėjo nuostabiai - jau pirmos atakos metu perdavimą iš to pačio K. Benzema sulaukęs Garethas Bale'as klastingu smūgiu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

61-ąją minutę krito ir dar vienas įvartis - puikios atakos metu Luco Vazquezo rezultatyvų perdavimą idealiai išpildė C. Ronaldo. Pačioje susitikimo pabaigoje C. Ronaldo turėjo galimybę įsirašyti hat-tricką, tačiau realizuoti 11 metrų baudinį perleido įvarčių krizę išgyvenančiam K. Benzema.

Prancūzo koja nesudrebėjo - 11 metrų baudinys buvo realizuotas, o "Real" šventė pergalę rezultatu 4-0.

"Real" iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir nuo antroje vietoje esančių varžovų bent laikinam sumažino atsilikimą iki 4 taškų.

Kitose rungtynėse Vigo "Celta" nukovė "Eibar", o "Leganes" ir "Las Palmas" išsiskyrė be įvarčių.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Barcelona" taip pat nepasigailėjo savo varžovų - "blaugrana" atsitiesė po praleisto greito įvarčio ir "Girona" sutriuškino rezultatu 6-1.

Prie pergalės daugiausiai pridėjo Luisas Suarezas, kuris pasižymėjo trijais tiksliai smūgiais. Rungtynėse taip pat spindėjo Lionelis Messi - argentinietis pasiekė dublį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Dar vieną įvartį "Barcelona" gretose pelnė Philippe Coutinho, kuris varžovų vartininką 66-ąją minutę nuginklavo puikiu smūgiu.

"Barcelona" pratęsė pergalių kelią ir nuo artimiausių persekiotojų vėl įgijo 10 taškų taškų pranašumą.

"Real Madrid" 4 - 0 "Alaves"
44' [1 - 0] C. Ronaldo
46' [2 - 0] G. Bale
61' [3 - 0] C. Ronaldo
89' [4 - 0] K. Benzema (11 m. baudinys)

"Celta" 2 - 0 "Eibar" (VIDEO)
56' [1 - 0] I. Aspas
79' [2 - 0] M. Gomez

"Leganes" 0 - 0 "Las Palmas"

"Barcelona" 6 - 1 "Girona"
3' [0 - 1] Portu
5' [1 - 1] L. Suarez
30' [2 - 1] L. Messi
36' [3 - 1] L. Messi
44' [4 - 1] L. Suarez
66' [5 - 1] P. Coutinho
76' [6 - 1] L. Suarez