"Real" ir PSG akistata baigėsi be įvarčių, "Man City" išplėšė pergalę prieš "Sevilla" (VIDEO)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar aštuonerios A-D grupių 3-ojo turo dvikovos.

A grupėje įvyko jau nuo sezono pradžios laukta dvikova. Prancūzijos sostinėje ginklus tarpusavyje surėmė Paryžiaus "Saint-Germain" ir Madrido "Real" futbolininkai. Po atkaklios kovos nugalėtojas nepaaiškėjo ir susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Tiek vieni, tiek kiti turėjo nemažai progų pasižymėti. Vis dėlto daug itin pavojingų progų nebuvo, tačiau žaidimas buvo greitas ir aikštėje virė atkakli kova.

Kitose šios grupės rungtynėse "Malmo" savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu nukovė Donecko "Shakhtar". 1-2 vietas ir toliau dalinasi "Real" su PSG, o "Malmo" įsirašė pirmuosius tris taškus ir pakilo į trečiąją poziciją.

B grupėje "Manchester United" išvykoje nesugebėjo įveikti Maskvos CSKA vienuolikės. Šeimininkai pirmieji 15-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau 65-ąją minutę tašką "raudonųjų velnių" ekipai išplėšė puolėjas Anthony Martialis.

Tuo tarpu pergalę prieš Eidhoveno PSV pasiekęs "Wolfsburg" klubas šioje grupėje pakilo į pirmąją vietą, o "Man Utd" su CSKA dalinasi 2-3 pozicijas.

Madrido "Atletico" C grupės rungtynėse prieš "Astana" vargo neturėjo ir varžovus sutriuškino rezultatu 4-0. Kitame susitikime Stambulo "Galatasaray" po atkaklios kovos nugalėjo Lisabonos "Benfica".

D grupėje taip pat įvyko įdomi akistata, kurioje susigrūmė "Manchester City" prieš "Sevilla". Manuelio Pellegrini auklėtiniai rungtynių pabaigoje palaužė svečius ir iškovojo taip reikalingus 3 taškus.

30-ąją minutę Evgenas Konoplyanka išvedė svečius iš Ispanijos į priekį, tačiau vos po šešių minučių "Sevilla" įsispyrė į savus vartus. 90-ąją minutę pergalę "miestiečiams" iškovoti pergalę padėjo tikslus Kevino De Bruyne smūgis.

Kitose šios grupės rungtynėse Turino "Juventus" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Monchengladbacho "Borussia", tačiau ir toliau išlieka lyderiu. "Man City" su 6 taškai rikiuojasi šeštoje pozicijoje.

A grupė

PSG 0 - 0 "Real Madrid"

"Malmo" 1 - 0 "Shakhtar"

17' [1 - 0] M.Rosenberg

56' N.Djurdjič ("Malmo") nerealizavo 11m. baudinio

B grupė

CKSA 1 - 1 "Man Utd"

15' [1 - 0] S.Doumbia

65' [1 - 1] A.Martial

15' R.Eremenko (CSKA) nerealizavo 11m. baudinio

"Wolfsburg" 2 - 0 PSV

46' [1 - 0] B.Dost

57' [2 - 0] M.Kruse

C grupė

"Atletico" 4 - 0 "Astana"

23' [1 - 0] S.Niguez

29' [2 - 0] J.Martinez

63' [3 - 0] F.Torres

89' [4 - 0] D.Dedechko

"Galatasaray" 2 - 1 "Benfica"

2' [0 - 1] N.Gaitan

19' [1 - 1] S.Inan (11m. baudinys)

33' [2 - 1] L.Podolski

D grupė

"Juventus" 0 - 0 "Borusia Gladbach"

"Man City" 2 - 1 "Sevilla"

30' [0 - 1] E.Konoplyanka

36' [1 - 1] A.Rami (į savus vartus)

90' [2 - 1] K.De Bruyne