"Real" išvykoje neturėjo vargo su kita Madrido ekipa (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį tęsiasi 33-ojo turo kovos.

Pirmoji dvikova įvyko sostinėje, kur susigrūmė dvi Madrido ekipos - "Getafe" prieš "Real". Zinedine' Zidane'o auklėtiniai sunkumų neturėjo ir varžovus sutriuškino rezultatu 1-5.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai. Pirmasis po puikaus Jameso Rodriguezo perdavimo svečius į priekį išvedė Karimas Benzema, o 40-ąją minutę pranašumą padidino saugas Isco.

Antrojo kėlinio pradžioje savo tikslą pasiekė ir Garethas Bale'as. 83-ąją minutę šeimininkai buvo sušvelninę atsilikimą, tačiau per likusį laiką į jų vartus krito dar du įvarčiai. Po Lucaso Vazquezo ir Jese perdavimo pasižymėjo J. Rodriguezas su Cristiano Ronaldo.

"Real" po pergalės bent laikinai pakilo į antrąją vietą ir nuo lyderių sumažino atsilikimą iki minimumo.

Kitose rungtynėse "Real Sociedad" nusileido "Eibar" vienuolikei, o "Las Palmas" - "Gijon" dvikovoje užfiksuotos lygiosios.

"Getafe" 1 - 5 "Real Madrid"
29' [0 - 1] K. Benzema
40' [0 - 2] Isco
50' [0 - 3] G. Bale
83' [1 - 3] P. Sarabia
88' [1 - 4] J. Rodriguez
90' [1 - 5] C. Ronaldo

"Las Palmas" 1 - 1 "Sporting Gijon"
3' [1 - 0] P. Bigas
48' [1 - 1] R. M. Jonathan

"Eibar" 2 - 1 "Real Sociedad"
7 [0 - 1] Zurutuza
32' [1 - 1] S. Enrich
58' [2 - 1] G. Escalante