„Real“ išvykoje susitvarkė su „Elche“ pasipriešinimu © AP nuotr.

Ketvirtadienį vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Real“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Elche“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 11 minutę. Federico Valverde iš už baudos aikštelės, puikiu smūgiu, pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį.

Įdomu paminėti, kad svečiai šiame susitikime pelnė dar tris įvarčius, tačiau visi šie buvo atšaukti po VAR peržiūros.

Rungtynėms einant į pabaigą „Elche“ turėjo progą pasižymėti, tačiau puikiai sužaidęs „Real“ vartininkas Andriyus Luninas išsaugojo savo komandos persvarą.

Antrąjį įvartį „Real“ pelnė 75 minutę. Po Rodrygo perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema ir rezultatas tapo 2:0.

Visus klausimus „Real“ išsprendė 89 minutę. Po dar vieno Rodrygo rezultatyvaus perdavimo oponentų vartininką nuginklavo Marco Asensio.

Po šių rungtynių „Real“ ir toliau stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, šešiais taškais lenkdami laipteliu žemiau esančią „Barca“. Tiesa, katalonai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.