Madrido "Real" komanda bando iš paskutiniųjų atsikratyti puolėjo Garetho Bale'o.
Kaip praneša "Sport", karališkoji ekipa įspėjo valą sankcijomis, jei šis toliau nenorės palikti "La Liga" klubo.
Anot spaudos, 29-erių žaidėjui gresia visą ateinantį sezoną praleisti ant suolelio ar stebint komandos draugų žaidimą iš tribūnų.
Dabartinė G.Bale'o sutartis su "Real" galioja iki 2022-ųjų metų.
Tiesa, kiek anksčiau puolėjas buvo pareiškęs, jog yra susitaikęs su visomis galimomis pasekmėmis ir stengsis likti komandoje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą