"Real" krečia traumų krizė (Papildyta) © Eurofootball.lt
Jau kurį laiką Ispanijos futbolo superklubas Madrido "%c00003" yra gilioje žaidybinėje krizėje ir atrodo, kad fortūna nėra jų pusėje. Iš karališkojo klubo rikiuotės kuriam laikui iškrito net dvi ekipos žvaigždės.

Savaitės pradžioje klubo treniruotėje traumą patyrė ekipos naujokas Jonathanas Woodgate'as (%p02407) ir dėl to turėjo praleisti antradienį vykusias specialiai jo fiziniam pasirengimui patikrinti suorganizuotas draugiškas "Real" rungtynes su "Alcorcon".

Žaidėjas vakar išvyko į vieną Klyvlendo klinikų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jam bus atlikti detalesni tyrimai ir, jei paaiškės, kad kojos trauma, dėl kurios žaidėjas nežaidė nuo šių metų balandžio mėnesio, yra rimta, jam bus atlikta operacija. Tačiau tikimasi, kad Anglijos rinktinės nariui operacijos atlikti nereikės. Kol kas neaišku kiek laiko žaidėjas negalės treniruotis.

Tuo tarpu kita ekipos žvaigždė anglas Davidas Beckhamas (%p00219) per Anglijos rinktinės rungtynes su Velso vienuolike susilaužė šonkaulį ir dėl to negalės žaisti net apie šešias savaites.

Šiose rungtynėse Beckhamas įmušė įspūdingą įvartį, tačiau po poros minučių jis šiurkščiai kovojo dėl kamuolio su velsiečiu Benu Thatcheriu. Būtent šiame epizode "Real" žvaigždei lūžo šonkaulis ir, negana to, abu žaidėjai gavo po geltoną kortelę. Tai reiškia, kad Beckhamas, atsigavęs po traumos, turės praleisti vienerias Anglijos rinktinės rungtynes.

Britas greičiausiai praleis šias Ispanijos čempionato dvikovas: su Sevilijos "Real Betis", "Valencia", "Getafe", "Malaga", "Albacete" ir, greičiausiai, aršiausią Ispanijos derbį - dvikovą su "Barcelona".

Papildyta

Tuo tarpu "Real" ekipos vyriausiasis gydytojas Luisas Serratosa teigia, kad britas Madride lengvai treniruosis jau šį trečiadienį.

"Jis turės labai lengvą treniruotę jau trečiadienį, - teigė Serratosa. - Nepaisant to, kad Davidas nori kuo greičiau grįžti į aikštę, mes nenorime skubinti įvykių. Tokios traumos dažniausiai būna labai nemalonios, kadangi gali labai skaudėti kvėpuojant."

Serratosa pridūrė, kad brito reabilitacijos laikotarpis priklausys nuo to, kaip jis jausis per pirmąsias treniruotes, tačiau jis aiškiai nepritarė kitų ekspertų nuomonei, kad Beckhamas nežais ilgiau nei mėnesį.