„Real“ „La Liga“ sezoną užbaigė lygiosiomis, „Granada“ prasibrovė į Europos lygą © Zuma Press nuotr.

Sekmadienį finišavo 2019-2020 metų „La Liga“ sezonas.

Paskutiniajame ture jau anksčiau čempionų titulą užsitikrinę Madrido „Real“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 2:2 su į žemesnį divizioną keliaujančia „Leganes“ ekipa.

Madrido ekipa pirmavo po 9-ąją minutę Sergio Ramoso pelnyto įvarčio, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Bryanas Gilas.

„Real“ dar kartą į priekį išsiveržė 52-ąją minutę po Marco Asensio įvarčio, tačiau 79-ąją minutę „Leganes“ dar kartą lygino rezultatą – šįkart pasižymėjo Rogeris Assale'as.

Vis tik lygiųjų „Leganes“ ekipai neužteko ir ji kitą sezoną varžysis antroje šalies futbolo lygoje.

Į benuvažiuojantį Europos lygos traukinį įšoko „Granada“, kuri paskutiniajame ture net 4:0 sutriuškino Bilbao „Athletic“ klubą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Roberto Soldado, Antonio Puertas, Carlosas Fernandezas bei Angelis Montoro.

Ši pergalė leido „Granada“ ekipai pakilti iki septintosios turnyrinės lentelės vietos, kuri garantuoja istorinę klubui vietą Europos lygos atrankoje.

„Valladolid“ 2:0 „Betis“

„Villarreal“ 4:0 „Eibar“

„Atletico“ 1:1 „Real Sociedad“

„Espanyol“ 0:0 „Celta Vigo“

„Levante“ 1:0 „Getafe“

„Osasuna“ 2:2 „Mallorca“

„Sevilla“ 1:0 „Valencia“