„Real“ liko už Ispanijos Supertaurės finalo borto © Zuma Press nuotr.

Ketvirtadienį įvyko antrasis Ispanijos Supertaurės pusfinalio susitikimas, po kurio savo varžovus finale sužinojo „Barcelona“.

Madrido „Real“ kiek netikėtai 1:2 nusileido Bilbao „Athletic“ futbolininkams ir baigė kovą dėl trofėjaus.

„Athletic“ į ppriekį išsiveržė 18-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo Raulis Garcia. Tas pats ispanas 38-ąją minutę realizavo ir 11 metrų baudinį.

„Real“ viltis 73-ąją minutę atgaivino kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs Karimas Benzema.

Mačo pabaigoje netrūko dramos. Praktiškai paskutinėmis rungtynių akimirkomis teisėjas nusprendė peržiūrėti epizodą dėl galimo 11 metrų baudinio į „Athletic“ vartus. Vis tik baudinys nebuvo skirtas ir Bilbao klubas žengė į finalą, kur sekmadienį susikaus su „Barca“.