"Real" Maljorkoje tenkinosi tik lygiosiomis © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate sužaistos dvejos 31-ojo turo rungtynės.

Du taškus prarado pirmenybių lyderis Madrido "Real" klubas, išvykoje po atkaklios kovos sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Mallorca".

Svečiai į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, pasižymėjus olandui W.Sneijderiui. Tiesa, verta pažymėti, jog prieš tai kamuolys buvo atsidūręs ir "Real" vartuose, tačiau teisėjas įžvelgė abejotiną pražangą ir tikslaus smūgio neįskaitė.

Visgi antrajame kėlinyje "Mallorca" pasiekė savo - 72 minutę pusiausvyrą atstatė B.Valero. Verta pažymėti, jog mačą "Real" baigė dešimtyje, mat už dvi geltonas korteles aikštę turėjo palikti gynėjas S.Ramosas.

Kitame mače svarbią pergalę iškovojo dėl išlikimo lygoje kovojanti Huelvos "Recreativo" ekipa, 1-0 palaužusi "Osasuna".

Šeštadienio rezultatai:

"Mallorca" 1 - 1 Madrido "Real"
43' [0 - 1] Wesley Sneijder
72' [1 - 1] Borja Valero

66' Sergio Ramos ("Real") pašalintas iš aikštės

Pamplonos "Osasuna" 0 - 1 Huelvos "Recreativo"
36' [0 - 1] Florent Sinama Pongolle