"Real" metus pradėjo pergale miesto derbyje, "Atletico" turėjo paplušėti su "Levante"

Pergalinga nata 2020-uosius pradėjo Madrido "Real" klubas, kuris stojo į kovą 19-ajame Ispanijos "La Liga" pirmenybių ture.

"Baltieji" dėl trijų taškų kovojo stadione, kuriame svečių komanda šį sezoną pergalę iškovojo tik kartą – tai "Barcelona". Puikiai rungtynes pradėjusi "Getafe" buvo priversta pripažinti Zinedine'o Zidane'o treniruojamos komandos pranašumą – 0:3.

"Real" ekipai rungtynių pradžia buvo itin komplikuota – "Getafe" spaudė svečius nuo pat vartų ir tai kėlė didelį pavojų Thibaut Courtois vartams.

Belgui per pirmąjį pusvalandį teko atremti dvi kone šimtaprocentines progas. T. Courtois patraukti "Real" futbolininkai 34-ąją minutę atsakė itin netikėtu įvarčiu, kai po standartinės situacijos vartininkas Davidas Soria apmaudžiai įsimušė į savo vartus. Prie to nemažai prisidėjo dėl kamuolio kovojęs Raphaelis Varane.

Antrąjį kėlinį "baltieji" jau pradėjo užtikrinčiau, tačiau "Getafe" taip pat turėjo savo progų. Visgi 53-ąją minutę svečiai buvo priversti dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų, kai standartinės situacijos metu galva pasižymėjo tas pats R. Varane.

Po šio epizodo svečiai iš kaimyninio "Santiago Bernabeu" stadiono jau buvo visiškoje žaidimo kontrolėje. Pačioje rungtynių pabaigoje savo pavardę į protokolą įsirašė ir Luka Modričius, pasižymėjo greitos kontratakos metu.

"Real" jau ketvirtą kartą per paskutines penkerias lygos rungtynes išlaikė vartus "sausus".

Iki šių rungtynių triskart iš eilės lygiosiomis sužaidęs "Real" bent laikinam šoktelėjo į lyderio poziciją. "Getafe" krenta į aštuntąją viet1.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo "Valencia", kuri ir pakilo į anksčiau "Getafe" ekipai ir priklausiusią septintąją pozicij1.

Trečiame šios dienos mače Madrido "Atletico" namuose priėmė Valensijos "Levante". Diego Simeone auklėtiniai sunkios dvikovoje įrodė pranašumą – 2:1.

Angelis Correa 13-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. Vos po trijų minučių lygybę atstatė Marti Rogeris, tačiau "Atletico" jau kone kitos atakos metu atsakė dar vienu įvarčiu, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, buvo lemiamas.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojusi "Atletico" ekipa kyla į trečiąją poziciją.

"Getafe" 0 - 3 "Real Madrid"
34' [0 - 1] D. Soria (į savus vartus)
53' [0 - 2] R. Varane
90+6' [0 - 3] L. Modrič

"Atletico" 2 - 1 "Levante"
13' [1 - 0] A. Correa
16' [1 - 1] M. Roger
18' [2 - 1] Felipe

"Valencia" 1 - 0 "Eibar"
27' [1 - 0] M. Gomez
90+1' P. Olivera ("Eibar") pašalintas iš aikštės