„Real“ minimaliu skirtumu įveikė „Sevilla“ © AP nuotr.

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse nesėkmių seriją nutraukė Madrido „Real“ ekipa.

Z. Zidane’o auklėtiniai išvykos rungtynėse 1:0 šventė pergalę prieš „Sevilla“ futbolininkus.

Vienintelis rungtynių įvartis pelnytas 55-ąją minutę po apmaudžios „Sevilla“ ekipos vartininko klaidos.

Po šios pergalės „Real“ nutraukė nesėkmių seriją ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

„Sevilla“ po šio pralaimėjimo išlieka penktojoje vietoje.

Sekančiose rungtynėse „Real“ pratęsti pergalių seriją bandys prieš „Atletico“, „Sevilla“ reabilituotis sieks prieš „Getafe.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 0 1
  • wat
    AŠAudrius

Realui pasiseke-Sevilliai ne. Cia toks rezultatas nei vienu nei iitu negali tenkint

Nu manau Madridą toks rezultatas, tai tikrai tenkina, atsižvelgiant į tai kokią dabartinė komandos forma ir taip pat Sevila stiprus varžovas bet kam, tai nelabai tikrai suprantu, kaip gali Madrido netenkint ši pergalė 😀