„Real“ namuose iškovojo minimalią pergalę prieš Bilbao „Athletic“ ekipą © REUTERS nuotr.

Madrido „Real“ namuose rezultatu 1:0 palaužė Bilbao „Athletic“ vienuolikę.

Pirmąjame kėlinyje Bilbao klubas sukūrė keletą itin pavojingų momentų, tačiau jiems pasižymėti nepavyko.

Vis gi, „Karališkasis“ klubas turėjo daugiau iniciatyvos pirmoje rungtynių pusėje ir ją šeimininkams pavyko paversti įvarčiu. Karimas Benzema 40 minutę pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Prancūzas kol kas yra rezultatyviausias šio sezono Ispanijos pirmenybių žaidėjas turintis jau 12 įvarčių savo sąskaitoje

Šeimininkai Ispanijos pirmenybėse laimi jau 5 rungtynes paeiliuj, o Bilbao ekipa negali pasiekti pergalės jau 6 susitikimuose iš eilės.

Po šios pergalės „Real“ ir toliau užtikrintai stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu Bilbao ekipa 8-toje vietoje.