„Real“ – naujieji Ispanijos čempionai © AP nuotr.

Ketvirtadienį sužaistos visos „La Liga“ pirmenybių 37-ojo turo rungtynės, po kurių paaiškėjo ir naujieji šalies čempionai.

Po trejų metų pertraukos titulą susigrąžino Madrido „Real“ futbolininkai, kurie namuose 2:1 įveikė „Villarreal“ ir tapo nebepavejami.

Karališkąjį klubą į pergalę šiame mače vedė Karimas Benzema, kuris 27-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį, o 77-ąją realizavo 11 metrų baudinį bei padvigubino „Real“ pranašumą.

Svečiams paguodos įvartį 83-ąją minutę pelnė Vicente Iborra.

„Real“ per pridėtą laiką dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau Marco Asensio įvartis po VAR peržiūros buvo atšauktas.

Karališkasis klubas Ispanijos čempionu tapo 34-ąjį kartą.

Kitose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė „Barcelona“, kuri namuose 1:2 nusileido „Osasuna“ ekipai.

Svečiai į priekį išsiveržė 15-ąją minutę po Jose Arnaizo įvarčio.

L. Messi rezultatą išlygino 62-ąją minutę, o 77-ąją „Osasuno“ liko mažumoje, kai iš aikštės buvo pašalintas Gallego Enricas.

Nepaisant to, svečiams pergalę 94-ąją minutę išplėšė Roberto Torresas.

„Eibar“ 3:1 „Valladolid“

„Athletic“ 0:2 „Leganes“

„Betis“ 1:2 „Alaves“

„Celta Vigo“ 2:3 „Levante“

„Getafe“ 0:2 „Atletico“

„Mallorca“ 1:2 „Granada“

„Real Sociedad“ 0:0 „Sevilla“

„Valencia“ 1:0 „Espanyol“