"Real" neišnaudojo galimybės užsitikrinti 2-ą vietą © Eurofootball.lt
Sekmadienį priešpaskutinio - 37-o - Ispanijos čempionato turo rungtynėse Madride su "Villarreal" sužaidę lygiosiomis 3-3 "Real" futbolininkai nepasinaudojo galimybe praktiškai užsitikrinti antros vietos, garantuojančios dalyvavimą UEFA Čempionų lygos grupių etape.

Madride vykusiose rungtynėse du įvarčius įmušė brazilas Julio Baptista, o vieną pridėjo prancūzas Zinedine`as Zidane`as, kuriam tai buvo paskutinės rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione vilkint "Real" aprangą. Vis tik veteraną nustelbti kesinosi urugvajietis Diego Forlanas, įmušęs du įvarčius ir padėjęs savo ekipai iškovoti tašką.

Po šios pergalės "Real" turnyrinėje lentelėje užima antrą vietą ir likus vienoms rungtynėms iki čempionato pabaigos tašku lenkia "Valencia" futbolininkus, šeštadienį su "Atletico" sužaidusius 1-1.

Vos prieš metus į aukščiausiąją Ispanijos lygą iškopusiems "Cadiz" futbolininkams po šio sezono teks ją palikti - nors rungtynėse Madride su "Getafe" jie pirmavo po septintą minutę L.Loboso įmušto įvarčio, šeimininkai per dvidešimt paskutinių rungtynių minučių įmušė tris įvarčius ir triumfavo 3-1.

"Cadiz" prisijungė prie "Malaga", kurie jau anksčiau pasitraukė iš kovos dėl išlikimo "La Ligoje".

Paskutinėse turo rungtynėse La Korunijoje pergalę 2-1 šventė "Athletic Bilbao" vienuolikė, formaliai užsitikrinusi išlikimą aukščiausioje lygoje. Tuo tarpu "Deportivo" prarado viltį kitąmet žaisti UEFA Taurės turnyre.

Dėl paskutinės likusios vietos "La Ligoje" kaunasi šių metų Karaliaus taurės laimėtojai Barselonos "Espanyol" ir Vitorijos "Alaves". Barselonos futbolininkai yra geresnėje situacijoje - jie savo varžovus prieš paskutinį turą lenkia dviem taškais.

Statistika

Madrido "%c00003" 3 - 3 "%c00086"
23` [1 - 0] Julio Baptista
31` [1 - 1] Alvaro Mejia (į savus vartus)
39` [1 - 2] Diego Forlan
67` [2 - 2] Zinedine Zidane
86` [2 - 3] Diego Forlan (11 m.)
88` [3 - 3] Julio Baptista

85` iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")

Madrido "%c00212" 3 - 1 "%c00253"
21` [0 - 1] Lucas Lobos
70` [1 - 1] Ruben Pulido
81` [2 - 1] Valentin Pachon
90` [3 - 1] Ivan Riki

"%c00005" 2 - 1 Pamplonos "%c00018"
56` [0 - 1] Savo Milosevic
80` [1 - 1] Pablo Alfaro
89` [2 - 1] Antonito

90+6` iš aikštės pašalinti Oscar Serrano ("Racing") ir Moha ("Osasuna")

Sevilijos "%c00097" 2 - 1 "%c00021"
23` [1 - 0] Juan Arango (į savus vartus)
35` [2 - 0] Robert
63` [2 - 1] Yordi

San Sebastiano "%c00091" 2 - 2 Vigo "%c00020"
7` [1 - 0] Xavier Prieto (11 m.)
39` [2 - 0] Morten Skoubo
45` [2 - 1] Fernando Baiano (11 m.)
56` [2 - 2] Fernando Baiano

7` iš aikštės pašalintas Jesus Perera ("Celta")

"%c00108" 3 - 0 Vitorijos "%c00252"
59` [1 - 0] Diego Milito
69` [2 - 0] Savio (11 m.)
75` [3 - 0] Oscar

La Korunijos "%c00089" 1 - 2 "%c00039"
19` [1 - 0] Arizmendi
70` [1 - 1] Javier Casas
88` [1 - 2] Pablo Orbaiz