"Real" neleido atitrūkti "Barcai" Ispanijos pirmenybėse (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijos čempionate buvo žaidžiami šeši XXXVI turo susitikimai.

Madrido "Real" vienuolikė išvykoje rezultatu 4-1 įveikė dėl vietos UEFA Čempionų lygos turnyre kovojančius "Mallorca" futbolininkus.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 16 minutę po pakelto kampinio pasižymėjo puolėjas Aritzas Adurizas, tačiau vėliau be atsako sekė trys sostinės komandos lyderio Cristiano Ronaldo tikslūs smūgiai.

Dar vieną įvartį "karališkajam" klubui mačo pabaigoje pelnė argentinietis Gonzalo Higuainas.

Po šios pergalės "Real" dar kartą sumažino atsilikimą nuo lygoje pirmaujančios "Barcelona" ekipos iki minimumo.

Į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Sevilla" futbolininkai išvykoje rezultatu 5-1 sutriuškinę Santandero "Racing" komandą. Lietuvis Marius Stankevičius žaidė nuo 79 rungtynių minutės.

Iki čempionato pabaigos liko du turai.

"Zaragoza" 1 - 0 "Espanyol"
78' [1 - 0] Perez Adrian Colunga (iš 11 m. baudinio)

77' iš aikštės pašalintas Nicolas Pareja ("Espanyol")

Madrido "Atletico" 3 - 1 "Valladolid"
42' [1 - 0] Juanito
67' [2 - 0] Jose Manuel Jurado
73' [3 - 0] Diego Forlan
78' [3 - 1] Jonathan Sesma Gonzalez

Pamplonos "Osasuna" 3 - 1 La Korunijos "Deportivo"
11' [1 - 0] Javier Gallego Camunas
15' [1 - 1] Ivan Sanchez Riki
24' [2 - 1] Walter Pandiani
32' [3 - 1] Francisco Torres Belen Juanfran

Bilbao "Athletic" 1 - 1 "Malaga"
4' [1 - 0] Gaizka Toquero
19' [1 - 1] Duda

Santandero "Racing" 1 - 5 "Sevilla"
2' [0 - 1] Alvaro Negredo
21' [0 - 2] Frederic Kanoute (iš 11 m. baudinio)
46' [0 - 3] Jesus Navas
48' [0 - 4] Diego Capel
61' [1 - 4] Mohammed Tchite
89' [1 - 5] Alvaro Negredo

78' iš aikštės pašalintas Nasief Morris ("Racing")

"Mallorca" 1 - 4 Madrido "Real"
16' [1 - 0] Aritz Aduriz
26' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
57' [1 - 2] Cristiano Ronaldo
72' [1 - 3] Cristiano Ronaldo
82' [1 - 4] Gonzalo Higuain