"Real" neleidžia atitrūkti lyderiui Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sužaistos šešerios XXX turo rungtynės, o dar du mačai vyks vėliau vakare.

Dar vieną pergalę iškovojo šalies čempionas Madrido "Real" klubas, kuris namuose 2-0 įveikė "Valladolid" ekipą.

Pirmąjį įvartį "Real" pelnė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po tikslaus bei savalaikio Gonzalo Higuaino perdavimo pasižymėjo komandos kapitonas Raulis.

Antrasis kėlinys vėlgi prasidėjo šeimininkų atakomis, tačiau pasižymėti dar kartą jiems nepavyko. Kiek vėliau pelnyti įvarčius galėjo ir Arjenas Robbenas, ir Raulis, tačiau ir tąkart padvigubinti savo ekipos persvaros jiems nepavyko.

80 minutę rezultatą galėjo išlyginti svečiai, tačiau Pedro Lopezui to padaryti nepavyko. Po kelių minučių rezultatas jau tapo 2-0, kai įvartį pelnė A.Robbenas.

Netrukus šeimininkai pelnė dar vieną įvartį, tačiau saugui Rafaelui van der Vaartui buvo užfiksuota nuošalė. Mačo pabaigoje olandas dar kartą pasižymėjo, bet ir tame epizode saugas buvo užfiksuota nuošalė.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Real" pergalę, rezultatu 2-0.

"Numancia" 0 - 0 Barselonos "Espanyol"

Santandero "Racing" 2 - 3 Sevilijos "Real Betis"
5' [1 - 0] Peter Luccin
19' [1 - 1] Edu
29' [1 - 2] Achille Emana
32' [2 - 2] Nikola Zigic
53' [2 - 3] Achille Emana

49' iš aikštės pašalintas Tono ("Racing")

"Gijon" 2 - 3 "Valencia"
18' [0 - 1] David Silva
32' [1 - 1] David Barral (iš 11 metrų baudinio)
54' [1 - 2] David Villa
71' [2 - 2] Mate Bilic
87' [2 - 3] Juan Mata

Pamplonos "Osasuna" 2 - 1 Bilbao "Athletic"
19' [1 - 0] Shojaei Masoud
23' [1 - 1] Aitor Ocio
80' [2 - 1] Fernandez Sergio

50' iš aikštės pašalintas Aitor Ocio ("Athletic")

"Mallorca" 2 - 0 "Almeria"
59' [1 - 0] Cleber Santana
90' [2 - 0] Gonzalo Castro

90' iš aikštės pašalintas Hernan Pellerano ("Almeria")

Madrido "Real" 2 - 0 "Valladolid"
44' [1 - 0] Raul
82' [2 - 0] Arjen Robben

"Sevilla" 0 - 1 "Getafe"
82' [0 - 1] Jaime Gavilan

La Korunijos "Deportivo" 1 - 2 Madrido "Atletico"
45' [0 - 1] Sergio Aguero
69' [0 - 2] Simao
87' [1 - 2] Rodolfo Bodipo Diaz