Ispanijos superklubas Madrido "%c00003" paneigė gandus apie galimą puolėjo Javiero Portillo (%p00221) pardavimą. Tai buvo klubo reakcija į pastaruoju metu sklandžiusias kalbas apie tai, kad jaunuoju puolėju susidomėjo "%c00052".

Ispanijoje jau kurį laiką netyla kalbos, kad talentinguoju Portillo domisi ne tik "Tottenham", bet ir "%c00071" bei "%c00066". Buvo manoma, kad žaidėjas gali išvykti į kitą klubą dėl to, kad Madrido ekipoje jis gauna labai mažai laiko aikštėje.

Ispanijos jaunimo (iki 21 metų) rinktinės puolėjas yra labai vertinamas "Real" komandoje, todėl klubas jo parduoti nenori. 21 metų ispanas, kuriam ateityje pranašaujama puiki karjera, praėjusių metų spalio mėnesį pratęsė sutartį su "Real" iki 2007 metų ir į sutartį įtraukė sumą, už kurią "Real" privalėtų sutikti parduoti žaidėją - 36 milijonus eurų (apie 124 milijonus litų).

Kalbama, kad Portillo norėtų būti išnuomotas kuriai nors kitai ekipai tam, kad galėtų reguliariai žaisti aukščiausiame lygyje. Juo labiau, kad kitamet, į "Real" grįžus šiemet "Monaco" išnuomotam Fernandui Morientesui, Portillo galimybės pasirodyti aikštėje dar labiau sumažės.

Teigiama, kad praėjusią vasarą Portillo įsigyti bandė Sevilijos "%c00097" klubas. Kaip pranešama Ispanijos spaudoje, šią vasarą Portillo kartu su Rivaldu bus vienas geidžiamiausių "Betis" pirkinių.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos