"Real" nepaliko jokių vilčių "Granada" vienuolikei, "Atletico" ir "Sevilla" šventė pergales (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 17-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" susigrūmė su "Granada". Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda sunkumų neturėjo - svečius sutriuškino rezultatu 5-0.

12-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Isco, o po aštuonių minučių pranašumą padidino Karimas Benzema. 27-ąją minutę savo įvartį pasiekė ir "Santiago Bernabeu" stadionui ketvirtąjį "Auksinį kamuolį" pristatęs Cristiano Ronaldo.

Varžovus galutinai pirmajame kėlinyje pribaigė antrasis Isco įvartis. Antrajame kėlinyje "Real" nebežaidė taip agresyviai, o galutinis taškas buvo padėtas dar 58-ąją minutę - Casemiro pelnė pirmąjį įvartį šiame sezone.

Įdomu tai, kad "Real" ekipoje liko vienintelis Fabio Coentrao, kuris šį sezoną nepelnė įvarčio. Be to, Z. Zidane'as pakartojo Luiso Enrique rekordą, kuris su "Barca" nepralaimėjo 39 rungtynes iš eilės.

Pirmoje vietoje žygiuojanti "Real" ekipa nuo artimiausiu persekiotojų išlaiko šešių taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" išvykoje susigrūmė su "Eibar". Diego Simeone auklėtiniai visą rungtynių laiką turėjo sunkumų, tačiau sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 2-0.

Pirmasis įvartis krito 54-ąją minutę, kai galva pasižymėjo Saulis Niguezas. 74-ąją minutę Antoine'as Griezmannas po puikaus Kevino Gameiro perdavimo užtvirtino pergalę.

"Atletico" nuo turnyrinės lentelės lyderio atsilieka 9 taškais.

Dar kitoje dvikovoje "Las Palmas" savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos palaužė "Sporting Gijon".

Paskutinėse vakaro rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" namuose patyrė skaudų pralaimėjimą prieš "Sevilla". Jorge Sampaoli auklėtiniai baskus sutriuškino rezultatu 4-0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Wissamas Ben Yedderis, pasižymėjęs "hat-tricku". Dar vieną įvartį pridėjo Pablo Sarabia. "Sevilla" bent laikinam su 36 taškais šoktelėjo į antrąją poziciją.

"Real Madrid" 5 - 0 "Granada"
12' [1 - 0] Isco
20' [2 - 0] K. Benzema
27' [3 - 0] C. Ronaldo
31' [4 - 0] Isco
58' [5 - 0] Casemiro

"Eibar" 0 - 2 "Atletico"
54' [0 - 1] S. Niguez
74' [0 - 2] A. Griezmann

"Las Palmas" 1 - 0 "Sporting Gijon"
55' [1 - 0] N. El Zhar

"Real Sociedad" 0 - 4 "Sevilla"
25' [0 - 1] W. Ben Yedder
29' [0 - 2] W. Ben Yedder
73' [0 - 3] P. Sarabia
83' [0 - 4] W. Ben Yedder

iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10011541" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>