„Real“ nesugebėjo įveikti „Osasuna“ ekipos © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos dar vienerios Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 18-ojo turo rungtynės.

Madrido „Real“ išvykoje tik lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Osasuna“ ir nepasinaudojo šansu bent trumpam pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Sudėtingomis oro sąlygomis vykusiose rungtynėse „Real“ dukart pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau abu įvarčiai buvo neįskaityti dėl nuošalių.

„Karališkasis“ klubas šiuo metu nuo Madrido „Atletico“ atsilieka tik vienu tašku, tačiau pastaroji ekipa turi net trejas rungtynes atsargoje.

Kam rupi ta neidomi lyga?

Sako pacas neįdomi,jei ką PSG dabar tik 2 ar 3 tėra Lygoje savo,tad šiaip idomiai kolkas einasi ten😀

• +1
  • Hmm

Madridui šiam sezone, tai užkeiktas žaidimas prieš žemai esančias komandas, beveik visi taškai prarasti, su ant iškritimo esančiomis komandomis. Aišku šiandien ir sąlygos nepačios geriausios buvo žaisti, pirmam kėlinį atrodė, kad abi komandos tiesiog bandė suprasti kaip žaisti tokiom sąlygom 😀