„Real“ nesugebėjo įveikti trečios lygos komandos ir baigė kovas Karaliaus taurėje © AP nuotr.

Madrido „Real“ Ispanijos Karaliaus taurės turnyre po pratęsimo svečiuose 2:1 turėjo pripažinti trečiojoje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančios Alcoyano ekipos pranašumą.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Real“ futbolininkai, po E. Militao įvarčio 45-ąją rungtynių minutę.

Rezultatą 80-ąją minutę išlygino J. Solbesas, kuris po R. Lopezo perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.

Pratęsimo metu 110-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvarytas R. Lopezas.

Vis tik, mažumoje likusi „Alcoyano“ ekipa rankų nenuleido ir jau 115-ąją minutę J. Casanova išvedė šeimininkus į priekį ir padėjo iškovoti įspūdingą pergalę.