"Real" neturėjo vargo prieš "Liverpool", "Arsenal" mačo pabaigoje išplėšė sunkią pergalę (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios A-D grupių rungtynės.

Bene laukiamiausia savaitės dvikova įvyko, tačiau sirgaliai tikėjosi kitokių rungtynių. "Anfield" stadione "Liverpool" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 0-3 nusileido Madrido "Real" futbolininkams.

Visi įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje. "Raudonieji" mačą pradėjo agresyviai ir aktyviai, tačiau 23-ąją minutę Simonas Mignolet jau turėjo traukti kamuolį iš savo vartų, kai po techniško Jameso Rodriguezo perdavimo puikų įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Visai netrukus krito ir dar vienas įvartis, o šį kartą klastingu smūgiu galva pasižymėjo Karimas Benzema, kuris lemiamą tašką padėjo 41-ąją minutę pelnydamas trečiąjį komandos įvartį.

Kitose B grupės rungtynėse "Ludogorets" išplėšė pergalę rezultatu 1-0 prieš "Basel". Po 3 turų užtikrintai su 9 taškais pirmoje vietoje yra "Real", o "Liverpool", "Ludogorets" ir "Basel" klubų sąskaitoje yra 3 taškai.

D grupėje puikią pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo Londono "Arsenal" klubas. Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 1-2 palaužė Briuselio "Anderlecht".

71-ąją minutę belgai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau "kanonieriai" rungtynių pabaigoje susikaupė ir Kierano Gibbso bei Lukaso Podolskio įvarčiai lėmė pergalę.

Tuo tarpu Vokietijoje stringanti Dortmundo "Borussia" Turkijoje pasismagino, sutriuškindama Stambulo "Galatasaray" rezultatu 0-4. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, Marco Reusas ir Adrianas Ramosas. D grupėje su trijomis pergalėmis pirmauja "Borussia", o antroje vietoje išlieka "Arsenal".

A grupėje Madrido "Atletico" pažemino "Malmo" futbolininkus, kuriuos įveikė rezultatu 5-0. Tačiau Turino "Juventus" nesugebėjo iškovoti pergalės šioje grupėje ir išvykoje nusileido rezultatu 1-0 Pirėjo "Olympiacos" ekipai.

Taip pat pergalę Čempionų lygoje šventė Lėverkuzeno "Bayer" futbolininkai, o "Monaco" ir Lisabonos "Benfica" susitikimas baigėsi be įvarčių.

Visi rezultatai:

"Anderlecht" 1 - 2 "Arsenal"

71' [1 - 0] A.Najar

89' [1 - 1] K.Gibbs

90' [1 - 2] L.Podolski

"Atletico" 5 - 0 "Malmo"

48' [1 - 0] Koke

61' [2 - 0] M.Mandžukič

63' [3 - 0] A.Griezmann

88' [4 - 0] D.Godin

90' [5 - 0] A.Cerci

"Bayer" 2 - 0 "Zenit"

58' [1 - 0] G.Donati

63' [2 - 0] K.Papadopoulos

79' Wendell ("Bayer") pašalinas iš aikštės

"Galatasaray" 0 - 4 "Borussia"

6' [0 - 1] P.Aubameyang

18' [0 - 2] P.Aubameyang

41' [0 - 3] M.Reus

83' [0 - 4] A.Ramos

"Liverpool" 0 - 3 "Real Madrid"

23' [0 - 1] C.Ronaldo

30' [0 - 2] K.Benzema

41' [0 - 3] K.Benzema

"Ludogorets" 1 - 0 "Basel"

90' [1 - 0] Y.Minev

18' S.Die ("Basel") pašalintas iš aikštės

"Monaco" 0 - 0 "Benfica"

76' L.Lopez ("Benfica") pašalintas iš aikštės

"Olympiakos" 1 - 0 "Juventus"

36' [1 - 0] P.Kasami

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Tuoletas

Realas apsiko visa cigonu tabora 😀 3 golai 😀 belieka tik alaus bokala iskelti uz pergale 😀

• 0
  • GalaxyY

Sveikinimai Real fanams. Liverpool šiose varžybose atrodė gana smagiai ir gerai. Tikiuosi žaidimas tik kils aukštyn. Sterling kaip visad aktyvus, patiko Coutinho, tikiuosi dažniau jis starte pradės. Lallana po keitimo puikiai įsiliejo į žaidimą. Greičiau Sturridge grįžtų, gal tuomet Balloteli pradėtų judėti, nors ir tai gal. Gynyba antrame aukšte ir kamuolio išvalymas po kampinio tiesiog tragedija. Dar yra visi šansai išeiti iš grupės, tad nereikia liūdėti. 😃

• +4
  • Shurikenass
    px balui

Balotellis po pirmo kelinio cj sako Pepei *** ir taip jau 3 ipisot, davai maikem apsikeciam, kad po rungtyniu negaist laika 😀. Rodgeras pamate ir pasiunte *** negra 😀D *** *** kaip buvo galima toki nevykeli imt as nesuprantu.

Vau dar vienas asmuo bandantis pabūt šmaikščiu. Nesiseka.

• -1
  • dzingis
    :)

Projektuotojai jus projektuotojai. KIEK LPOOLI ANGLU ZAIDZIA? KIEK REALE ISPANU ZAIDZIA???? 😃 Kai bapkem taskosi madrido kebabai i kaire i desine, tai keista kaip galima NENUSIPIRKT TU TITULU. Barca, Real, PSG, Man city - sudo verti klubai, nes turedami normalu biudzeta kaip kitos komandos ciulptu, o ne titulus imtu. 😃

PSG ir City taip kaip tu pavadinai "sudo verti klubai" gal ir galima sutikt, nes tikrai klubai nebuvo dideli pries ateinant arabu pinigams. taciau barca ir realas visada turejo pinigu ir visada tures, nes komandose yra sudaryta gera infrastuktura, pinigai ten pastoviai vaiksto ir kas svarbiausia vaiksto ne durnai. Pvz Liverpoolis, kas liecia pinigus gi jie graudus. Prisiminkim kaip pardave Torresa tuo metu uz rekordine BPL suma, ka jie nusipirko? Carrola uz beveik 30mln? 😀 Dabar vel gavo normaliai pinigu, Southamptono puse nusipirko, kaip reikia stiprintis patyrusiais zaidejais, vis del to CL zaisi, galvot reikia, o ne piemenu prisipirkt is kuriu 1 (batonelis) yra zaides europoj. Moralas tame, neverkit Liverpoolio fanai del pinigu, nes jusu mylima komanda kaip 18m pacanas, kad ir kiek daug gaus pinigu, viska prataskys niekams

• +7
  • dzimukas

nu kokiu spaudimu pradejo 😀 *** jus 😀 ir wilno zalgiriz gali pradeti spaudimu 😀 😀 😀 bet kokia is to nauda ? realas butu norejas butu ir desim vakar susmeige 😀 matesi,kad jau ruosia vazelina mokesciu vagies saikai sestadieniui D: D: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

• EverMadrid

Arbeloa zais nuo starto.Jei Poolis protingas,tai per jo krasta ir puls,kaip daro ir visos kitos komandos.Bet reikia tiketis,kad bent gynyboje jis savo darba atliks solidziai.Aisku,pries Pooly su Marcelo ir Carvajalio duetu rizikinga zaisti,o ypatingai,kai nera jokio tipinio CDM.Taip pat Coentrao amzinai traumuotas ir kito pasirinkimo nelieka bei tenka prie Marcelo leisti Arbeloa.Tikekimes grazaus futbolo.